Asansör ve yürüyen merdivenler ağırlıkta mekanik ve elektrik / elektronik parçalardan oluşmaktadır. Bu sistemler zamanla hem görünüm, hemde güvenlik açısından, arabalar gibi ekonomik ömrünü tamamlar.

Yapılarda dikey ve yatay taşımacılığın vazgeçilemez araçları olan bu sistemler kullanımdan oluşan yıpranmalar ve ekonomik ömrün tamamlanması nedeniyle ihtiyaçları karşılayamaz ve yenilenmesi gerekir.

Asansör ve yürüyen merdivenleri güven içinde ve en iyi performansla kullanabilmemiz, sağlıklı işleyen servis ve modernizasyon süreçlerinin birbirleriyle ilişkili yürütülmesi sonucu gerçekleşmektedir. Blues Of İstanbul gelişen teknolojiye ve yenilenen yönetmeliklere paralel, güvenli, verimli, konforlu, ekonomik ve estetik açıdan düzeyli sistemlerle mevcut tesisi yeniler.

Modernizasyon; aynı zamanda bakım ve enerji maliyetlerini azaltarak, güvenliği güçlendirerek masrafını geri ödeyen bir yatırımdır.

Modernizasyonla yeni standartlar, gelişen emniyet sistemleri, enerji tasarrufu, seyir konforu kısacası görsel ve teknik anlamda birçok talebinizin karşılanması mümkün olacaktır.

Modernizasyon talepleriniz için lütfen aşağıdaki email ile irtibata geçiniz.