Blues Of İstanbul Yapı AŞ. başarılı geçmişiyle Türkiye’nin en iyi Yük kaldırma ekipmanları üreticisi olmakta ve sektöründe bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmektedir.

Blues Of İstanbul Yapı AŞ.Yük kaldırma ekipmanlarının projelendirilmesi, satışı, üretimi, eğitimi ve satış sonrası teknik destek verilmesi ile kiralanması faaliyetlerini sürdürmektedir.

Blues Of İstanbul Yapı AŞ ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı, kalite ve güvenliği merkez alan bir yönetim anlayışı vardır.

Blues Of İstanbul Yapı AŞ. hizmet verdiği müşterilerine; üstün teknolojiyi, yüksek marka kalitesini ve tamamen güvenli makinaları hizmetlerine sunmaktadır. Blues Of İstanbul Yapı AŞ markasının değerini sadece Türkiye sınırları içinde değil, bölgesel ve küresel ölçekte de yükseltmeyi hedeflemektedir. Blues Of İstanbul Yapı AŞ ,Yük kaldırma ekipmanları sektöründe bölgesel bir lider olma vizyonunu ortaya koymaktadır.

Blues Of İstanbul Yapı AŞ, hizmetlerini her zaman için müşteri memnuniyetini ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır. Bunun sonucunda da dünya ölçeğinde saygın markalar yaratarak, Türkiye’yi bütün dünya da temsil etmektedir. Ayrıca Blues Of İstanbul Yapı AŞ. yeni yatırımlarıyla hız kesmeden büyümektedir.

Blues Of İstanbul Yapı AŞ, Dünya çapındaki gelişmelere hızla uyum sağlayarak Türkiye’deki değişimin öncüleri arasında yer almaktadır.